Solymári KFC éttermünkbe műszakvezető kollégáinkat keressük!

Műszakvezető - Solymár

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

Induló bruttó 300 000 Ft alapbér
Professzionális betanulás és manager tréning
Teljesítményalapú bónuszrendszer
Cafeteria
Gyors és valódi karrierlehetőség; hazai és külföldi előrelépési lehetőségek
Emberközpontú, barátságos és dinamikus munkakörnyezet
25% - os kedvezmény KFC, Starbucks, Pizza Hut márkáinkhoz

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
A KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
A KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás
Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod

JELENTKEZZ, HA:

Van tapasztalatod vendéglátás területén
Vezettél már csapatot
Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel
Számodra is a vendég az első
Kiváló problémamegoldó képességed van
Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Információk a helyzet

Munkavégzés helye

Pest megye terület

Foglalkoztatási típus

Full-time work

Duration of employment

Permanent

Kötelező oktatás

College

ISMERJ MEG MINKET!

Találkozzunk a Budapest Parkban!

Piknikezz velünk!

Miért pont a KFC?

Nézd meg!