Szentendrén, újonnan nyíló KFC éttermünkbe műszakvezető kollégáinkat keressük!

Műszakvezető Szentendre

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

-Teljesítményalapú bónuszrendszer
-Cafeteria
-Professzionális betanulás és manager tréning
-Gyors és valódi karrierlehetőség; hazai és külföldi előre lepési lehetőségek
-Emberközpontú, barátságos és dinamikus munkakörnyezet
-25% - os kedvezmény KFC, Starbucks, Pizza Hut márkáinkhoz

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
-A KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
-A KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás
-Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod

JELENTKEZZ, HA:

-Van tapasztalatod vendéglátás területén
-Vezettél már csapatot
-Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel
-Számodra is a vendég az első
-Kiváló problémamegoldó képességed van
-Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Információk a helyzet

Munkavégzés helye

Szentendre

Foglalkoztatási típus

Full-time work

Duration of employment

Permanent

Kötelező oktatás

College

Posted by

KFC (AMREST KFT.)

Kapcsolat

Adrienn Román
Telefon: 06703708142

ISMERJ MEG MINKET!

Találkozzunk a Budapest Parkban!

Piknikezz velünk!

Miért pont a KFC?

Nézd meg!