Egri betanulással, budapesti éttermeinkbe Vezető kollégáinkat keressük.

Manager Eger

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

-Professzionális betanulás és manager tréning Egerben (kb 3-4 hónap)
-A sikeres tréning után Budapesten lévő egyik éttermünkben manager pozíció
-Fél éven keresztül albérlettámogatás biztosítása
-Teljesítményalapú bónuszrendszer
-Cafeteria
-Gyors és valódi karrierlehetőség; hazai és külföldi előrelépési lehetőségek
-Emberközpontú, barátságos és dinamikus munkakörnyezet
-25% - os kedvezmény KFC, Starbucks, Pizza Hut márkáinkhoz

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

-A csapat motiválása, mentorálása és vezetése, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
-Az étterem irányítása, felelősségvállalás a pénzügyi eredményekért
-Vendégelégedettség és a minőségi kiszolgálás biztosítása
-Új munkatársak toborzása és kiválasztása
-A KFC vendégélmény és minőség biztosítása
-A KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása: készletgazdálkodás, rendelés, leltározás

JELENTKEZZ, HA:

-Elsősorban Egerben vagy a környékén élsz
-Mobilis vagy és szívesen költöznél Budapestre a későbbiekben
-Van tapasztalatod vendéglátás területén
-Vezettél már csapatot és szívesen foglalkozol emberekkel
-Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel és a siker Neked is fontos
-Számodra is a vendég az első
-Kiváló problémamegoldó képességed van
-Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Információk a helyzet

Munkavégzés helye

Eger

Foglalkoztatási típus

Full-time work

Duration of employment

Permanent

Kötelező oktatás

College

Posted by

KFC (AMREST KFT.)

Kapcsolat

Adrienn Román
Telefon: 06703708142

ISMERJ MEG MINKET!

Találkozzunk a Budapest Parkban!

Piknikezz velünk!

Miért pont a KFC?

Nézd meg!