Budapesti és Pest megyei KFC éttermeinkbe műszakvezető kollégáinkat keressük!

Műszakvezető - Budapest és Pest megye

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

• Teljesítményalapú bónuszrendszer
• Cafeteria
• Professzionális betanulás és manager tréning
• Gyors és valódi karrierlehetőség; hazai és külföldi előre lepési lehetőségek
• Emberközpontú, barátságos és dinamikus munkakörnyezet
• 25% - os kedvezmény KFC, Starbucks, Pizza Hut márkáinkhoz

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

• A műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
• A KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
• A KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása
• Készletgazdálkodás, rendelés, leltározás
• Feladatod, hogy az étterem mindig kiváló állapotban legyen: az étterem berendezéseinek megfelelő működését és tisztaságát biztosítod

JELENTKEZZ, HA:

• Van tapasztalatod vendéglátás területén
• Vezettél már csapatot
• Tulajdonosi szemlélettel rendelkezel
• Számodra is a vendég az első
• Kiváló problémamegoldó képességed van
• Pozitív, társaságkedvelő és energikus vagy

Információk a helyzet

Munkavégzés helye

Budapest

Foglalkoztatási típus

Full-time work

Duration of employment

Permanent

Kötelező oktatás

College

ISMERJ MEG MINKET!

Találkozzunk a Budapest Parkban!

Piknikezz velünk!

Miért pont a KFC?

Nézd meg!