Lasvit, společnost se sídlem v České republice a obchodními pobočkami po celém světě, je výrobcem unikátních skleněných, světelných instalací na míru, uměleckých děl ze skla a hojně oceňovaných kolekcí. Lasvit spojuje autenticitu českého skla s unikátním designem, tradičním řemeslem a inovativními technologiemi.

Showroom Assistant – pro designový showroom v Holešovicích

Pro tým, který se stará o chod našeho nádherného showroomu v Praze Holešovicích, hledáme novou posilu, ideálně na dlouhodobou spolupráci. Nabízíme smlouvu na DPP/DPČ v rozsahu 20 hodin týdně (minimálně 3 dny v týdnu dle domluvy). Nastoupit můžete už v prosinci, nejpozději však začátkem ledna 2019. Mezi vánočními svátky máme zavřeno, budete si tedy moct naplno užít sváteční atmosféru a silvestrovské oslavy.

Co budete dělat, až nastoupíte?

• budete se starat o chod recepce a showroomu
• vítat hosty a udržovat naše zasedací místnosti a další prostory v stoprocentním pořádku
• pečlivě hlídat, aby nám nedošly kancelářské potřeby, propagační materiály a zásoby „strategických“ surovin jako káva a čaj
• pomůžete s administrativou showroomu a budete v kontaktu s našimi dodavateli
• budete se podílet na správě firemních aut
• zařizovat a koordinovat přepravu a logistiku pro showroom
• vypomáhat na eventech a různých akcích v průběhu roka
• pomáhat s dalšími ad-hoc úkoly dle potřeby

Co byste měli mít / umět?

• zkušenosti nebo zájem o office management
• vztah k designu a umění
• plynulou znalost ČJ/SJ a komunikativní znalost AJ – pro komunikaci s klienty a návštěvníky, osobně i po telefonu
• znalost MS office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• vynikající komunikační a organizační schopnosti
• smysl pro pořádek, pečlivost, odpovědnost a pozitivní naladění

Proč právě k nám?

• jsme česká firma s jasnou vizí být nejinspirativnějšími a nejúspěšnějšími skláři na světě
• smyslem naší práce je přinášet radost, potěšení a skutečné designové zážitky
• jsme fajn tým se smyslem pro humor a nadšením pro to, co děláme
• pracujeme v neformálním prostředí s otevřenou firemní kulturou
• jsme skupina s celosvětovou působností, nejsme však korporace

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám Váš životopis v českém a anglickém jazyce a pár slov o tom, co konkrétně Vás na práci u nás láka.

Information about the vacancy

Job location

Komunardů 894/32, 170 00  Praha-Holešovice, Czech Republic

Employment type

Part-time work

Type of employment

Agreement on working activities (DPČ), other

Duration of employment

Permanent

Required education

Secondary education or professional training with a school-leaving exam

Required languages

English (advanced)

Posted by

LASVIT s.r.o.

Suitable for parents on maternity and parental leave.

Contact

Andrea Kopecká
Komunardů 894/32
170 00  Praha-Holešovice
Česká republika