Společnost PROMSAT se dlouhodobě zabývá servisem a výstavbou sítí pro telekomunikační operátory, kompletními dodávkami televizních kabelových rozvodů, silnoproudými instalacemi a slaboproudými systémy. Staráme se o rozvody STA v bytových domech po celé ČR. Zajišťujeme kompletní projekty od prvotního návrhu, přes realizaci až po následnou správu v oblastech:

telekomunikační sítě:
výstavba optických a metalických sítí (např. UPC Česká republika), bezdrátové WIFI sítě, připojení k internetu, rozvody strukturované kabeláže

silnoproudé instalace:
výstavba a rekonstrukce kompletních silnoproudých instalací vč. revizí, realizace developerských projektů

slaboproudé instalace:
výstavba a rekonstrukce kompletních slaboproudých instalací vč. servisu, realizace developerských projektů

televizní a satelitní příjem – televizní kabelové rozvody, antény a satelity, správa společných televizních antén (STA)

ochrana majetku:
kamerové, přístupové, protipožární a zabezpečovací systémy

Stavbyvedoucí v telekomunikační výstavbě

Rozšiřujeme náš tým výstavby:

Pro rozvoj infrastruktury telekomunikačních sítí v nových lokalitách hledáme kolegu na pozici Stavbyvedoucí telekomunikační výstavby - malé stavby.

Náplň Vaší práce:

Stavbyvedoucí (koordinátor výstavby) provádí technické průzkumy objektů, navazuje jednání s majiteli objektů, zajišťuje vyplnění potřebných formulářů a smluv.
Provádí rozdělení práce mezi výstavbové techniky, kterým zároveň kontroluje provedenou práci.
Dále kontroluje termíny provádění výstavby a zajišťuje objednávky materiál na výstavbu.
Součástí práce stavbyvedoucího je i případná koordinace s ostatními řemesly.

Požadujeme:

Zkušenost s výstavbou, ideálně i s výstavbou kabelových rozvodů v objektech.
Osvědčení z vyhl. 50/78 sb. min paragraf 5
Ochotu pracovat částečně i v odpoledních a večerních hodinách (schůzky s majiteli objektů).
Přehled o základních stavebních činnostech.
Práci na PC - uživatelská znalost Word, Excel
Řidičské oprávnění skupina B
Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme Vám:

Zajímavou práci s převahou činností v terénu.
Možnost seberealizace, žádný stereotyp.
Služební vůz, telefon, notebook.
Zázemí stabilní společnosti
Firemní benefity, zajímavé platové ohodnocení.

Místo výkonu práce:

Praha a blízké okolí

Co teď dál?

Máte-li zájem to u nás zkusit, pošlete svůj životopis nebo přejděte dál na tlačítko ODPOVĚDĚT
Budeme se na Vás těšit

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha-Hostivař, Středočeský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

PROMSAT CZ s.r.o.

Kontakt

Lucie Pánková
U hostivařského nádraží 556/12
102 00  Praha-Hostivař
Česká republika
Telefon: 274 020 222